




Цифри на двері золото
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Окремі цифри для кабінету, квартири чи готелю.
Смотреть другие позиции номерков на нашем сайте.
Матеріал - золотий акрил
Кріплення - 2-х сторонній скотч
Стандартна висота - 7 см.
Для виготовлення цифр іншого розміру, зв'яжіться з нами.
Можливе індивідуальне виготовлення від 20 штук.
Схема замовлення
- Оформлення замовлення через корзину чи пошту.
- Узгодження наявності.
- Оплата зручним способом.
- Виготовлення та доставка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Поверхность для нанесения | дверь |
| Ширина | 40 мм |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | акрил |
| Крепление | двухсторонний скотч |
| Высота | 70 мм |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Толщина | 3 мм |
- Цена: 285 ₴

