




Подвійна акрилова табличка з інформаційною іконкою на вибір
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
---- Будь ласка, напишіть у коментарі до замовлення потрібний вам текст ----
і вкажіть який символ бажаєте для таблички
✔ Матеріали:
- акриловий мат 3 мм
✔ Розмір:
110x110 мм
150x150 мм
✔ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Interier Sign Toilet - Acrylic Style складається з двох шарів: акрилової основи та акрилового верху.
Кріплення - двосторонній скотч.
Ми гарантуємо якість і відповідність всіх використовуваних матеріалів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Для офиса, В учреждениях |
| Способ установки | Настенный |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | прозрачный |
| Колір основи : | Чорний |
| Розміри : | 110 х 110 мм |
- Цена: 312 ₴



