




Акрилова табличка з номером двері та назвою компанії для офісу або готелю
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
---- Будь ласка, напишіть у коментарі до замовлення потрібний вам текст ----
✔ Матеріали:
- акрил 3 мм / 0,1''
✔ Розмір:
- 4x7.8'' / 100x200 мм.
- 6x9.8” / 150x250 мм.
✔ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ця табличка виготовлена на акриловій основі з надрукованими цифрами, текстом і декором
Кріплення - скотч.
Ми гарантуємо якість і відповідність всіх використовуваних матеріалів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | HoReCa, Для офиса, В учреждениях |
| Способ установки | Настенный |
| Материал | Акрил |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний Матовий |
| Колір Акрилу | Чорний Глянцевий |
| Розміри : | 100 х 200 мм |
- Цена: 594 ₴



